Wydarzenia

Małoinwazyjne metody leczenia żylaków – wrześniowa Telekonferencja w Sanoku

Małoinwazyjne metody leczenia żylaków

Już 27 września 2019 r. w Sanoku odbędzie się Bieszczadzka Telekonferencja Naukowa. Podczas konferencji zaprezentowana zostanie małoinwazyjna metoda leczenia żylaków za pomocą zestawu Flebogrif.

Podczas telekonferencji zabieg z użyciem Flebogrifu przeprowadzi prof. dr hab. n. med. Tomasz Zubilewicz. Profesor Tomasz Zubilewicz jest wieloletnim praktykiem leczenia objawów PNŻ za pomocą tej metody, ale także szkoleniowcem, który uczy lekarzy z całego świata, jak przeprowadzać zabieg leczenia żylaków przy użyciu naszego wyrobu.

Po przeprowadzonym zabiegu odbędzie się spotkanie z profesorem. Profesor dokładnie opowie o przebiegu zabiegu i odpowie na pytania lekarzy. Udzieli także cennych wskazówek, które pomogą specjalistom w codziennej praktyce.

Bieszczadzka Telekonferencja Naukowa to świetna okazja do zapoznania się z metodą leczenia żylaków i objawów PNŻ za pomocą zestawu Flebogrif, ale także do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń lekarzy, którzy już korzystają z naszego wyrobu.

Wrześniowe spotkanie odbędzie się w Sanoku, w Hotelu Sanvit sp. z o.o. Centrum promocji zdrowia w Sanoku 27 wrzesień 2019 r. w godzinach 09:00- 17:00. Organizatorem wydarzenia jest Narodowy Instytut Kształcenia oraz Centrum Medyczne NZOZ Konsylium sp z o.o.

Więcej informacji: Zaproszenie i szczegółowy program wydarzenia

 

Related Posts