Od 40 lat specjalizujemy się
w produkcji jednorazowego sprzętu medycznego

Balton

JESTEŚMY OTWARCI NA WSPÓŁPRACĘ Z LEKARZAMI Z CAŁEGO ŚWIATA WDRAŻAJĄC ICH POMYSŁY KU ZADOWOLENIU PACJENTÓW I LEKARZY. CIĄGLE WPROWADZAMY NOWE PRODUKTY OPARTE NA WŁASNYCH PATENTACH. POSIADAMY WIELE WYRÓŻNIEŃ, NAGRÓD I CERTYFIKATÓW.

Nasza firma od prawie 40 lat tworzy najwyższej jakości wyroby specjalistyczne, jednorazowe dla potrzeb kardiologii, radiologii, anestezjologii, dializ, chirurgii, ginekologii, i urologii a w ostatnich latach także flebologii.

Specjalizacją firmy jest produkcja stentów do naczyń wieńcowych i obwodowych,.

Korzystamy z najnowszych technologii i surowców stosowanych na świecie przy produkcji tego typu wyrobów. Współpracujemy z wieloma ośrodkami uniwersyteckimi i medycznymi w Polsce i na świecie m.in. w USA, Francji, Anglii, Japonii, Brazylii i Rosji. Swoje unikalne na skalę światową wyroby firma eksportuje do ponad 90 krajów.

Firma Balton po 40 latach rozwoju na stałe wpisała się w krajobraz polskiego przemysłu medycznego. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat jakości CE.

Proces ich produkcji jest trudny, wymaga ogromnej precyzji i cierpliwych, wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz maszyn o wysokim, światowym standardzie. To produkcja antyimportowa wysoko oceniana w Polsce i za granicą. Dzięki naszym produktom uratowano życie setkom tysięcy ludzi. Posiadamy własne patenty na szereg produktów, m.in. zestaw do leczenia żylaków Flebogrif.

Misją firmy Balton jest dbanie o zdrowie pacjentów i tworzenie dla nich rozwiązań, które będą poprawiały skuteczność leczenia. Jednym z naszych najważniejszych osiągnięć naukowo-badawczych i wdrożeniowych jest produkcja stentów do naczyń wieńcowych i obwodowych, m.in. pokrytych polimerem biodegradowalnym. W ostatnich latach opracowaliśmy także małoinwazyjną metodę leczenia przewlekłej niewydolności żylnej za pomocą Flebogrifu. Metoda stosowana jest w leczeniu żylaków kończyn dolnych i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród lekarzy w Polsce, a także na świecie.

PRODUKCJA WYROBÓW MEDYCZNYCH

Prezentacja Naszych Produktów

Zachęcamy do zapoznania się z filmami o naszym produkcie do usuwania żylaków kończyn dolnych.

Usuwanie żylaków metoda Flebogrifu

Wywiady z pacjentkami po zabiegu Flebogrifem