Wydarzenia

Unia Flebologiczna w Krakowie 25-27.08.2019

Unia Flebologiczna Kraków
Unia flebologiczna Kraków 25.08.19

Już 25 sierpnia 2019 roku odbędzie się coroczne najważniejsze spotkanie flebologów oraz lekarzy zajmujących się leczeniem chorób żylnych z całego świata – Unia Flebologiczna 2019 – International Union of Phlebology Chapter Meeting.

„Swoją obecność na tym wydarzeniu zapowiedziało wielu ekspertów zajmujących się leczeniem przewlekłych chorób żył, chorób układu limfatycznego, żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej czy też estetycznymi aspektami leczenia flebologicznego. W tematyce tegorocznego kongresu znalazły się sesje dotyczące zarówno chorób układu żył powierzchownych, jak i patologii układu żył głębokich”- mówi Profesor Tomasz Urbanek, prezes Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Jest nam bardzo miło poinformować, że podczas Unii flebologicznej w Krakowie będą mogli Państwo również zapoznać się z wyrobem firmy Balton – Flebogrifem. Na naszym stoisku 2A level A będą mogli Państwo uzyskać wszelkie informacje dotyczące leczenia objawów przewlekłej niewydolności żylnej za pomocą zestawu Flebogrif. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz wyjaśnią zasadę działania naszego wyrobu. Podczas warsztatów, które odbędą się w niedzielę, poniedziałek i wtorek będą mogli Państwo również spotkać lekarzy – praktyków z Polski oraz innych krajów, którzy na co dzień w swojej pracy wykonują zabiegi leczenia żylaków za pomocą Flebogrifu oraz wymienić z nimi swoje doświadczenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy zainteresowanych leczeniem żylaków na nasze stoisko oraz zachęcamy do uczestnictwa w organizowanych przez firmę Balton warsztatach.

Related Posts